Gdzie zaprosić dziewczynę na randkę? Pytanie, które zadawałem sobie straszne kilka razy i pamiętam je do dzisiaj. Pytanie, na którym codziennie łamią sobie głowy setki wspaniałych i inteligentnych młodych ludzi. Tak, to o Was mowa. Choć i Ci starsi maja z tym problem. Gdzie zabrać dziewczynę? Jak pokazać się jej z jak najlepszej strony, by mnie pokochała tak najmocniej, by było takie wielkie filmowe love, konfetti z nieba, niewidomy grajek, dorożka i może nareszcie coś z tego wyszło? Super, chwali się, chcecie by było naprawdę wyjątkowo. Tylko czy chodzi tu jeszcze o to, by pokazać się takim jakim się jest, czy o zwykłe siłowanie się na bycie „lepszym”. To trochę jak te zakłamujące rzeczywistość push-upy. Zwodzą obietnicą wczasów na Bali, by nagle wylądować na turnusie w Ciechocinku. Najgorsze, że gdyby nie ta niedotrzymana obietnica i rozczarowanie, byłoby całkiem spoko. Przecież nie wszystko musi być w rozmiarze E. Nie musi, serio! Szukacie pomysłu na na randkę? Ten tekst może, chociaż nie musi się Wam przydać.

Przede wszystkim nie czyń bliźniemu co Tobie niemiłe i sobie też przy okazji nie przywal czymś ciężkim po twarzy. Bo czy chcesz do końca życia udawać, że zachwyca Cię niszowe kino japońskie? Uwierz, nie chcesz. Tych których zachwyca jest niewielu, i nie ufałbym bym im do końca.

Gdzie zaprosić dziewczynę na randkę?

1. Jeżeli chcesz zaprosić dziewczynę na piwo, zaproś ją na piwo.

Tylko błagam, nie Harnasia, wszystko ma swoje granice. Jeżeli lubisz kraftowe, niech będzie kraftowe. Może akurat kręci ją IBU i lacing. I nie opowiadaj jednak o procesie ważenia. To może być jednak za wiele.

2. Jeżeli chcesz zaprosić dziewczynę na planszówki, zaproś ją na planszówki.

Jest ich tyle, że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Dla nieśmiałych to opcja na rozładowanie niepotrzebnych emocji. Przy dobrej planszówce lepiej się rozmawia i może nie usłyszycie tej niezręcznej ciszy.

3. Lubisz piłkę? Zaproś ją na mecz i niech to będzie nawet czwartoligowe starcie o życie.

Niech poczuje kobieta prawdziwe sportowe emocje na najwyższym poziomie. Zagwarantujcie jej emocje, o których można tylko pomarzyć!

4. Jeżeli chcesz zaprosić dziewczynę na potańc? Zaproś ją na potańc.

To czy i jak tańczysz, zostawiam Tobie.

5. Jeżeli pasjonuje Cię malarstwo niderlandzkie to zabierz ją na wystawę.

Tutaj w sumie nie wiem co mam więcej napisać. Dürer, van Eyck, taka sytuacja.

6. Lubisz siedzieć na ławce i patrzeć na opadające liście, zapisując w notatniku kolejne linijki, pisanej od siedmiu lat, debiutanckiej powieści? Próbuj, droga wolna.

A nóż się natchniesz jakoś i coś z tego wyjdzie? Z powieści w sensie.

7. Jeżeli chcesz zaprosić dziewczynę do Klubu Go-go? No na to akurat jeszcze przyjdzie czas.

Bez sensu wyprztykać się już na początku z wszystkich dobrych pomysłów.

Gdzie zaprosić dziewczynę na randkę?

Odpowiedź jest prosta-tam gdzie sam będziesz czuł się dobrze. Nie ma wyjścia, wtedy On też to poczuje i będzie czuła się pewniej. Przecież już na początku doszliśmy do wniosków, że ma być jak w amerykańskim filmie.

Dziewczyny, to działa w dwie strony, ale jako jawny i bezwstydny samiec zwracam się bezpośrednio do facetów.