Jarmark Świąteczny we Lwowie jest atrakcją, na którą każdy miłośnik Lwowa czeka co roku. Niesamowita atmosfera, panująca wówczas na Wałach Hetmańskich, potrafi każdego wprowadzić w iście świąteczny nastrój. Jarmark Świąteczny we Lwowie staje się punktem turystycznym, który koniecznie należy wpisać na listę i wziąć w nim udział jak najszybciej. Lwów pachnie wówczas niesamowitych klimatem. Nie może Was tam wtedy zabraknąć! Zapraszam więc na harmonogram imprez, które wiążą się z obchodzeniem, nadciągających powoli, Świąt Bożego Narodzenia we Lwowie.

Jarmark świąteczny we Lwowie 2022 Harmonogram

7 grudnia – Otwarcie lodowiska na Rynku (lodowisko będzie działało według panujących rygorów związanych z pandemią)

14 grudnia – Otwarcie jarmarku

18-20 grudnia – Zimowy weekend z FESTrepublic

24 grudnia – Otwarcie szopki

31 grudnia – Sylwester

6 stycznia – Wyniesienie Diducha

7-8 stycznia – Festiwal figur lodowych

Osiemnastometrowa choinka, który w tym roku będzie towarzyszyła celebracji Świąt Bożego Narodzenia, zostanie przywieziona z wioski Opaky w regionie drohobyckim.

Jarmark świąteczny we Lwowie 2022 Czy się odbędzie?

Pomimo tego, że istnieje harmonogram Jarmarku Świątecznego we Lwowie, nie oznacza to jednak, że wszystko odbędzie zgodnie z planem. Należy zaznaczyć, że ze względów epidemicznych, harmonogram imprez może ulec zmianie. Trzeba być na bieżąco z informacjami z Lwowa, które potrafią zmienić nasze plany wyjazdowe z dnia na dzień.

źródło: https://afishalviv.net/