Wiem, że wielu z Was wybiera się do Lwowa samochodem, a skoro już szukacie informacji o strzeżonych parkingach we Lwowie, wasze pierwsze obawy o bezpieczeństwie we Lwowie zostały rozwiane. Dla pewności jednak potwierdzę, że jest bezpiecznie i nikt nie skonfiskują Wam auta zaraz po przekroczeniu granicy. Zdecydowanie wcześniej znajdziecie parking we Lwowie. Na temat bezpieczeństwa we Lwowie przeczytacie z kolei w tekście ➧ Czy we Lwowie jest bezpiecznie?

Lwów nie jest miastem idealnym dla kierowców, a już szczególnie centrum miasta. Nawierzchnia jest dosyć problematyczna, na drodze czasami głównym wyznacznikiem pierwszeństwa bywa wielkość auta. Parkowanie również nie należy do najprostszych. Dlatego znalezienie tego najlepszego i skierowanie się bezpośrednio w jego kierunku to podstawa sukcesu.

Parkingi strzeżone we Lwowie

Dla ułatwienia, wszystkie strzeżone parkingi we Lwowie warte Waszej uwagi umieszczam na poniższej mapce. Zdecydowanie ułatwi to poszukiwanie miejsca do bezpiecznego zostawienia samochodu. Nie ręczę za wolne miejsca, ale jak nie w jednym to w drugim miejscu. Pozostaje życzyć szczęścia!

Parking strzeżony na ul. Korolenki 9

Najbardziej polecanym płatnym parkingiem we Lwowie jest ten znajdujący się pod adresem Korolenki 9. Cena za dobę parkingową wynosi obecnie 60 UAH, tak więc około 10 zł. Jest to cena, którą powinna wytrzymać każda kieszeń.

Parking strzeżony na skrzyżowaniu ulic Krzywonosa i Huculskiej

Kolejny z polecanym płatnych parkingów we Lwowie znajduje się na skrzyżowaniu ulic Krzywonosa i Huculskiej w koszarach policji. Ta lokalizacja może budzić zaufanie.

Parking strzeżony przy ulicy Petruszewycza

Jako ostatni na liście parkingów strzeżonych we Lwowie znajduje się ten przy ulicy Petruszewycza. Za dobę parkingową zapłacicie tutaj z kolei 150 hrywien.

parkingi we Lwowie
No tutaj we Lwowie nie zaparkujemy

Parkingi strzeżone we Lwowie – jedyna opcja?

Z opinii kierowców, którzy wyjazd do Lwowa mają już za sobą można wnioskować, że jeżeli nie znajdziecie miejsca na parkingu płatnym, można spokojnie zaryzykować zaparkowanie samochodu na ulicy. Oczywiście zawsze można trafić na kogoś kto „zadba” o wasz samochód, ale to niestety może się zdarzyć również pod Waszym blokiem.

Jeżeli już bezpiecznie zaparkowaliście samochód, możecie spokojnie przesiąść się do miejskiej komunikacji we Lwowie. To czy wybierzecie UBERA, Bolta, tramwaje czy marszrutki zależy tylko od Was. Wszystko na temat komunikacji miejskiej we Lwowie znajdziecie w tekście ➧ Komunikacja we Lwowie. Szerokiej drogi!

Plan Twojego weekendu we Lwowie też jest już gotowy i czeka na Ciebie w tekście ➧ Weekend we Lwowie. Odpowiedzi na wszystkie pytania związane z wyjazdem szukajcie z kolei w tekście ➧ Lwowskie Q&A Korzystajcie do woli.

jak wynająć mieszkanie z airbnb