Restauracje we Lwowie to miejsca, dla których warto przyjechać do Lwowa. Tak, warto przyjechać do Lwowa chociażby po to, by odwiedzić restauracje we Lwowie, z których każda ma swój niezapomniany urok. Przynajmniej dla mnie to zawsze prawdziwa uczta dla podniebienia i oczu. Jaki wpływa miał koronawirus we Lwowie na restauracje we Lwowie?

Restauracje we Lwowie – zmiany

Przy wejściu do restauracji musimy założyć maseczkę, którą jednak za moment możemy już ściągnąć. Stoliki oddalone są od siebie o 1,5 metra i sytuacja jeżeli chodzi o względy sanitarne wygląda raczej podobnie jak w Polsce. Czasami może się to wręcz wydać śmieszne, ale przepisy są przepisami i muszą być respektowane

Restauracje we Lwowie – liczba klientów

Odczuwalny jest obecnie zdecydowanie mniejszy ruch jeżeli chodzi o restauracje we Lwowie i ogólnie historyczne centrum miasta. Przede wszystkim ma to dużo wspólnego z brakiem turystów, na których Lwów przede wszystkim polegał. Na ulicach brakuje języka polskiego, a także coraz częściej spotykanego już angielskiego. Ruch turystyczny wraca powoli do życia, ale jeszcze spory szmat czasu zajmie odbicie się od obecnej sytuacji.

Popularne restauracje we Lwowie po koronawirusie

U Baczewskich nadal serwowane są śniadania, z tym, że nie ma już samoobsługi, a Pani zza witryny nakłada nam to co zamówimy. Śniadanie kosztuje obecnie 160 hrywien czyli mniej więcej 22 złote. Kolejek brak co w tym miejscu jest rzeczą niespotykaną, ale jest pewnym wyznacznikiem tego, jak wygląda sytuacja w lwowskich restauracjach. Jeżeli szukacie innych miejsc na śniadania we Lwowie koniecznie musicie również sprawdzić tekst kawiarnie we Lwowie. Mój ulubiony Atlas jest otwarty podobnie jak większość popularnych miejsc obiadowych. Zapraszają również miejsca, gdzie zjemy najlepsze śniadania we Lwowie. Dlatego spokojnie możecie jechać odwiedzić swoich z dawna niewidzianych znajomych.

Restauracje we Lwowie – ceny po koronawirusie

Ceny w lwowskich restauracjach może nieco poszły w górę, ale nadal we Lwowie zapłacimy mniej za wizytę w porównywalnej jakościowo restauracji, niż w Polsce. Co do wymiany złotówek na hrywny wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w tekście ➧ Wymiana hrywny. Kurs hrywny obecnie idzie w dół, tak więc wizyta w restauracjach powinna być przyjemniejsza dla portfela. Jeżeli chcecie natomiast zaoszczędzić dodatkowe 100 zł to kliknijcie w poniższy link i nocujcie ze zniżką od Airbnb.

jak wynająć mieszkanie z airbnb