Życie nie szczędziło mi, a i wielokrotnie doświadczyło wieloma chwilami i wydarzeniami, które bez wątpienia deklarują chęć wspięcia się na sam szczyt żenady. Nie zastanawiałem się jednak długo, by wskazać tę imprezę, która wszystko wyprzedza o kilka, no dobra kilkanaście długości i okupuje to zaszczytne pierwsze miejsce bez żadnej konkurencji depczącej po piętach. Nigdy nie byłem, z wiadomych powodów, jej uczestnikiem. ale niestety wielokrotnie byłem jej świadkiem. Nie sposób nim nie być.

Wieczór PANIEŃSKI, czyli kogo?

Zacznijmy od tego czyja to jest impreza. Kto ma się na niej najlepiej bawić i zapamiętać do końca swojego życia, albo chociaż do najbliższej soboty. Wszystko, nie tylko pięć karniaków przed dwudziestą. Nie będę sam tu sobie odpowiadał, więc zapytam tylko dlaczego całe złe gówno zaczyna się już na samym początku, w samych założeniach? Gdy widzę kobiety ustrojone w różne, czasami niezidentyfikowane wręcz stroje robi mi się na przemian słabo i słabo. Nie powiem, w tych gustownych wyjściowych rynsztunkach można wyczuć pewną gradację żenady, ale na pewnym poziomie już nic nikogo nie uratuje.

 

3 TYPY PANIEN W MÓZGU ZACHODZIE

 

I W najlepszym wypadku widzimy Panią ubrana w koronę. To typowa królowa nocy, jednej za to krótkiej.

II Pani przystrojona w różowe królicze uszy  w opcji standard przypomina nam jaka jest z niej zalota i prawdziwy erotyczny wulkan. Dokładnie to Etna, tyle, że po wygaśnięciu.

III Bywa również, że zaatakuje nas prawdziwy panieński demon przebrany w strój księżniczki z tiarą na głowie i różdżką w ręku, czyli pakiet all inclusive, najczęściej spotykany pod naszą szerokością geograficzną.

Wokoło natomiast kręcą się laski, które jej to wszystko zrobiły. Nie pytam DLACZEGO? Wiem dlaczego. Bo ktoś kiedyś powiedział, że tak być musi. Ktoś i tysiące amerykańskich filmów łykanych w sobotnim paśmie Polsatu.

Wołam na puszczy

Jak wszystko jest takie proste, a ludzie, co mnie nie dziwi, ale ciągle smuci, pójdą na wszystko, mówię, NIE TRZEBA.

Księżniczki wróćcie proszę do swojej bajki i spytajcie się mądrego Króla jak żyć.

2808468566_6d19c9e090_o