Współpraca

Chciałbyś wyrazić swoją opinię lub zadać pytanie? Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy? Zapraszam do kontaktu

March goals-3

Blog ambasadorp.pl to miejsce, w którym umieszczam wszystko na czym mi zależy. Tak więc jest to niezwykle ważne miejsce. Dużo piszę o Lwowie i zwiedzaniu tego miasta, ale również o podróżach do innych miejsc. Nie brakuje tutaj także tekstów lifestylowych, traktujących o szeroko pojętej kulturze lub zaangażowanych w bieżące wydarzenia społeczne i polityczne.

Poniżej znajdują się aktualne statystyki odwiedzin bloga. Liczba fanów stale rośnie, a niektóre teksty, co widać na wykresie, spotykają się z dużym zainteresowaniem czytelników. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się teksty związanie z Lwowem. Weekend we Lwowie, noclegi we Lwowie , ale również inne teksty związane z podróżami jak: Weekend w Londynie czy Weekend w Porto. Mamy również wiele do zobaczenia w Polsce, o czym świadczy popularność tekstów Atrakcje na Roztoczu czy Atrakcje we Wrocławiu . Na blogu popularnością cieszą się również teksty kulturalne dotyczące książek: Książki w klimacie międzywojnia lub muzyczne: Najlepsi raperzy 2019.

Zasięgi generowane przez blog to jednak zaledwie część możliwości.

Fanpage ➧ Tylko we Lwowi to ponad 60 tysięcy zasięgu organicznego miesięcznie. Grupa o tej samej nazwie to kolejne kilkanaście tysięcy miesięcznego zasięgu i tysiące wiernych fanów.

Tylko we Lwowi

Zasięgi grupy Tylko we Lwowie

Zasięgi fanpage’a Tylko we Lwowie

Fanpage Ambasadorp oraz Międzywojnie (fanpage poświęcony dwudziestoleciu międzywojennemu) czy Turystyczny Lwów to kolejne dziesiątki tysięcy miesięcznego zasięgu organicznego.

Zapraszam do kontaktu